Książki, książki dla kobiet

Bestseller „Pokochać Jasona”

Na wstępie warto powiedzieć kilka słów o uzależnieniu od czytania. Coroczne mocne postanowienie czytania kilku dziesięciu książek powinno zawierać również bestseller „Pokochać Jasona”. Autorem tej książki jest Elle Maise.

Bestseller wprost z amerykańskiej kultury

Nowoczesny bestseller, który wchłania się bez pamiętnie. Lekkie pióro, a przy tym ciekawe zwroty akcji, które wciągają czytelnika aż do samego końca książki. Nic by nie było tu ciekawego, ale wyróżnia ją premiera, przez co czytelnicy spodziewają się czegoś mocnego. Stanęła na pólkach już przy setkach innych dobrych pisarzy, tego rodzaju książek, jak i również polskich autorów.

Powieść opowiadająca historię, a zarazem romansidło, które powinno skończyć się happy endem. Akcja toczy w historycznych Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Nutę orzeźwienia nadaje Hollywood, miejsce gwiazd show biznesu. Szereg sytuacji opisanych na tle kultury amerykańskiej. Umożliwiają one czytelnikowi wyobraźnię o amerykańskim śnie.

Interesujący romans

Interesujące życie bogatego świata ludzi Hollywood. Ich niesamowite podboje, romanse, życie w luksusie. Uroda, która potęguje życiowe osiągnięcia. A przecież nie zawsze uroda, inteligencja i pieniądze idą w parze.

Bestseller zaliczany do kategorii literatury pięknej. Przypadający do szeregu innych powieści. Sprzedawany za bez cen, a jako premiera już zajął swoje miejsce w bibliotekach i biblioteczkach domowych czytelników i czytelniczek.

Delikatne zarysy treści książki

Książka zatytułowana „Pokochać Jasona, autorki Elle Maise to nowość na rynku. Autorka stworzyła powieść, która opisuje dwojga młodych ludzi, którzy nie do końca sobie przypadli. Ukazuje spalony most, który próbuje gwiazdor naprawić, i ubiega się o względy niegdyś zranionej przez niego lubej. Drogi dwóch gołąbków rozchodzą się w pierwszej części, a w drugiej mają zostać naprawione. Bohaterzy nie są ukazani w najgorszym świetle. Widzimy również w bohaterce delikatność i czystość, jaką sobie zawdzięcza.

Najnowsze wydanie, które jest kolejnym dziełem literatury pozostającym na koncie Elle Maise. Jej kolekcja odzwierciedla piękno, i kunszt rzemiosła oraz posługiwania się językiem angielskim tworząc najznakomitsze arcydzieła.

Okładka książki już daje do zrozumienia co kryje się w tekście tego Bestselleru. Nie posiada ona żadnych ilustracji, jedynie tekst oraz szereg ciekawych cytatów. Weszła już na rynek polski w wersjach dwujęzycznych jest dostępna na stronach online. Nie ma zbytniego ograniczenia w nakładzie egzemplarzy, dlatego też łatwo go zakupić. Niska cena umożliwia pozyskanie w swojej biblioteczce jednego z nich. Egzemplarz, który wciąga czytelnika jak każde dobre romansidło.